Blog

                    Sneaker Blog
ASICS X SNEAKER FREAKER GEL LYTE III "TIGER SNAKE"

ASICS X SNEAKER FREAKER GEL LYTE III "TIGER SNAKE"

04/06/2019
Nie ma chyba osoby, która chociaż raz nie miała do czynienia z legendarnym, australijskim magazynem „Sneaker Freaker”. Pismo powstało w 2002 roku i przyłożyło dużą cegiełkę dla propagowania środowiska sneakerheadów na całym świecie.

Ekipa SF może pochwalić się wspólnymi projektami z wieloma gigantami branży obuwniczej, dlatego my gorąco pragniemy przedstawić Wam najświeższy efekt kolaboracji z japońskim brandem Asics Tiger. Został nim jeden z najpopularniejszych modeli - Gel-Lyte III. Collab otrzymał przydomek ‘Tiger Snake’, a jego bezpośrednią inspiracją stał się australijski wąż tygrysi.

Barwy agresywnego gada zostały odwzorowane na całym projekcie. Wyraźnie zarysowuje się piaskowy brzuch oraz ciemne, maskujące prążki, które dodatkowo zaakcentowane zostały przez jasnoróżowe elementy. Wisienką na torcie - jak zwykle w takich przypadkach - jest dobór wyselekcjonowanych materiałów, wysoka jakość wykonania oraz dbałość o detale.

Światowa premiera Asics Tiger GEL-Lyte III x Sneaker Freaker przypadła 1.06.

rafcyk

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2019
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel