Blog

                    Sneaker Blog
Filling Pieces - balans między streetwearem a hi endem

Filling Pieces - balans między streetwearem a hi endem

06/02/2019
   Filling Pieces to marka obuwnicza prosto z Amsterdamu. Powstała równo dekadę temu (2009), a jej założycielem jest holenderski projektant Guillaume Philibert, który postanowił skutecznie wypełnić lukę między sneakersami, a bardziej ekskluzywnym obuwiem ‘casual’.

Już będąc studentem architektury, Guillaume zdał sobie sprawę, że kupno wysokiej jakości sneakersów w rozsądnej cenie, jest niemożliwe. Podejmując wyzwanie, zauważył szansę i zaczął projektować, podążając za swoją wizją stworzenia wyjątkowego buta. Już pod koniec 2009 roku  narodziła się pierwsza kolekcja Filling Pieces i składała się z jednej unikalnej sylwetki -  "Low Top".

Obecnie kolekcja Filling Pieces składa się z wielu unikalnych i współczesnych modeli. Wszystkie projekty wykonywane są ręcznie, z wielką starannością w Portugalii, przy użyciu najlepszych włoskich materiałów.

Po niespełna kilku latach działalności Filling Pieces stała się prawdziwą globalną marką, a od niedawna swoją ofertę powiększyli o kolekcję odzieży oraz dedykowanych akcesoriów.


rafcyk
Pokaż więcej wpisów z Luty 2019
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel