Blog

                    Sneaker Blog
KanagaROOS Runaway x Goldberg "Indian Hibiscus Tonic"

KanagaROOS Runaway x Goldberg "Indian Hibiscus Tonic"

18/10/2019

   Ekskluzywne drinki i limitowane sneakersy to połączenie, które sprawdziło się już kilkakrotnie. Amerykański ekspert barowych trunków stworzył swój własny model z marką KangaROOS


Indyjski hibiskus to składnik, który zainspirował projektantów do stworzenia kolaboracji. Toniczny smak i niestandardowy kolor, to cechy, które przeniknęły do projektu nowego buta.   

Intensywne nuty kwiatowe zostały przeniesione bezpośrednio na ascetyczny model Runaway, który pierwotnie zaprojektowano na początku lat 90. Soczyste różowe odcienie uppera oraz elementy podeszwy środkowej akcentują kontrastującą szarą, zamszową cholewkę. Logo KangaROOS wkomponowuje się w boczny panel cholewki, natomiast firmowy znak Goldberga pojawia się w okolicach zapiętka. Każda para ma swój unikalny numer. W kolaboracyjnym boxie zamknięto również butelkę toniku z hibiskusa, metalowy otwieracz do butelek „Butterfly” oraz trzy pary sznurowadeł. Co więcej, do butów dołączono również publikację „Bitter Sweet Symphony - History of Tonics”, autorstwa Philippa Diedge, współtwórcy, założyciela i managera marki Goldberg.

KangaROOS  Runaway x Goldberg "Indian Hibiscus Tonic" to kolekcja limitowana w ilości 376 par, w Polsce dostępne wyłącznie w SneakerStudio pod tym linkiem.  

rafcyk
Pokaż więcej wpisów z Październik 2019
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel