Blog

                    Sneaker Blog
Kosmiczne DMX wracają!

Kosmiczne DMX wracają!

28/06/2017
Reebok DMX Run 10 OG wróciły, wzmacniając szeregi dywizji "Reebok Classic". Te debiutujące równo 20 lat temu, najbardziej zaawansowane technologicznie biegówki Reeboka, doczekały się drugiego wznowienia! Po czterech latach przerwy od ostatniego Retro, brytyjska marka na fali popularności "dresowego stylu", postanowiła przypomnieć wszystkim o swoim futurystycznym projekcie.
 
Kultowe już DMX-y charakteryzowała agresywna, dynamiczna sylwetka, syntetyczne materiały, minimalny branding w postaci "wektorów" oraz przede wszystkim technologia. Na owe czasy iście "kosmiczna" technologia. Zastosowana po raz pierwszy w DMX Run 10, opiera się na systemie "DMX Moving Air", czyli wędrujących cząsteczkach gazu na całej długości buta, która zapewniała biegaczowi maksymalną amortyzację w każdym miejscu stopy. Nike w 1997 roku mogło pomarzyć o takiej technologii, dopiero co debiutowali z poduszką - Zoom Air. System DMX Moving został uwidoczniony od spodu buta, za sprawą półprzezroczystej podeszwy zewnętrznej. Buty dla lepszej widoczności po zmroku, zostały zaakcentowane elementami odblaskowymi 3M Scotchlite™️. 
 
Ciekawostka. DMX towarzyszyło odważne jak one same hasło reklamowe Reeboka - Go to hell.(and back again).
 
Dwie dostępne w naszym butiku kolorystyki to oryginalna, nawiązanie do pierwowzoru z 1997 roku - "Thunder Blue" oraz utrzymana w klimacie lat 90-tych "Neon Cherry". Radzę się spieszyć gdyż rozmiary szybko znikają!

rafcyk
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2017
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel