Blog

                    Sneaker Blog
Make Love, not War

Make Love, not War

19/09/2019

      Są chwile, kiedy musimy zastanowić się nad wartościami takimi jak ludzkość oraz otwartość umysłu i serca - które obecnie są coraz bardziej odpychane na dalszy plan w naszym społeczeństwie.

Woodstock był kiedyś symbolem inwazji w Wietnamie i zimnej wojny ... i nadal nim jest. „Make Love, not War”  to sztandarowe hasło  hipisowskich czasów,  wyśpiewali  je nawet John Lennon i Yoko Ono - te kilka słów,  stały się motywem przewodnim dla całego pokolenia. W tym roku matka wszystkich festiwali obchodzi swoje 50. urodziny.  KangaROOS właśnie skończył 40 lat, projektanci  pomyśleli zatem  o pokoleniowym zbliżeniu duchów o podobnych poglądach i przeniesieniu go na model Ultimate wykonany z używanych namiotów armii niemieckiej!

Namioty były używane i dawały schronienie kobietom i mężczyznom w służbie czynnej. Wyczyściliśmy je profesjonalnie, a nasi producenci przetworzyli je w cholewki  oczywiście "Made in Germany".
Główną część uppera tworzy kamuflaż wojskowy (Flecktarn) w połączeniu z zamszem , włoską skórą cielęcą oraz podeszwą  wyposażoną w system amortyzacji DYNACOIL.

Projekt ‘Veteran’ to cichy, ale piękny protest przeciw wojnie, a każdy klient kolekcji  Made in Germany ma szansę zostać jednym z niewielu uczestników  imprezy społecznościowej, którą KangaROOS zorganizuje w przyszłym roku. Szczegółowe info  na temat eventu w każdym pudełku (MiG).

Światowa premiera przypada 21/09 i możecie zgarnąć je pod tym linkiem.

PEACE!

rafcyk


Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2019
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel