Blog

                    Sneaker Blog
New Balance świętuje ponad stulecie!

New Balance świętuje ponad stulecie!

03/09/2019
New Balance świętuje ponad stulecie - jako niezależna marka - kolorem, który z dumą wpisał się w jej historię. Szary to nie tylko odcień, lecz przede wszystkim symbol, który jednoczy globalną rodzinę niezależnych i nieustraszonych fanów New Balance. Jest ponadczasowy i nadal doskonale wpisuję się w trendy panujące w modzie. Szary – nie znaczy nudny!

Premiera szarych modeli New Balance miała miejsce w w 1980 roku. Była odpowiedzią nie tylko na ówczesne trendy modowe, ale również zaspokajała potrzeby miejskich biegaczy.
Połączenie tych dwóch światów było nie lada wyzwaniem dla branży. Od tego czasu New Balance wprowadził na rynek wiele kultowych modeli w tej kolorystyce. Szary stał się synonimem marki oznaczającym dziedzictwo i niezależność New Balance.

5 września New Balance świętować będzie „Grey Day”, wypuszczając z tej okazji kolekcję butów oraz odzieży, w ramach której pojawią się dwa limitowane modele z serii MADE in USA. MADE 997S to wariacja na temat klasycznego modelu 997, stanowi połączenie cholewki MADE 997 z podeszwą wersji 997S. Z kolei MADE 997 to klasyczny model, który zamiast tradycyjnej eNki z boku, ma wytłoczony napis New Balance / MADE in USA. Oba modele łączą elementy szarości. Wykonane są z zamszu, skóry i siatki.
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2019
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel