O nas

SneakerStudio to multibrandowy koncept store mieszczący się w zabytkowej części Krakowa – na Kazimierzu. Stara kamienica, niebanalne wnętrze i starannie wyselekcjonowane produkty nadają miejscu bardzo indywidualny charakter.

 

 

 

Z końcem  2016 roku powiększyliśmy go o nową przestrzeń  tuż „za ścianą” w sąsiednim lokalu - SneakerStudio Women. Projekt dedykowany jest tylko płci pięknej! Jednak nie zapomnieliśmy o Waszych pociechach, stworzyliśmy strefę specjalnie dla nich -SneakerStudio Kids.

 

 

Sklep współpracuje wyłącznie z zaufanymi producentami gwarantując najnowszy asortyment, w tym limitowane "must-have." W naszej ofercie posiadamy wysoce wyselekcjonowane modele wielu znanych marek, bazujące na ponadczasowych - wzornictwie, funkcjonalności, naturalnych materiałach i oryginalnych rozwiązaniach. Nie osiadamy na laurach, dlatego wciąż otwieramy się na nowości, tak aby prezentowane produkty zawsze odzwierciedlały światową scenę sneakers!

 

  

Nasz sklep tętni życiem i pozytywną energią udostępniając swoją przestrzeń kreatywnym i otwartym klientom. Całość dopełniają ludzie, którzy swoją pracę traktują jako pasję. Oprócz regularnej sprzedaży organizujemy eventy, na które zapraszamy wyjątkowych gości ze świata muzyki, mody, a także sportu. Uczestniczymy również w prestiżowych targach obuwniczych w kraju i zagranicą. Chętnie wspieramy imprezy kulturalne w całej Polsce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sklep stacjonarny:

ul. Starowiślna 55/3

31-035 Kraków

Godziny otwarcia : pon - sob 10:00 - 19:00

tel.: +48 535 040 227

 

 

Sklep internetowy:

http://sneakerstudio.pl/

 

FB: https://www.facebook.com/SneakerStudioCOM

INSTA: @sneakerstudio_com

 

Kontakt:

tel.: +48 12 351 04 12

e-mail: sklep@sneakerstudio.pl

 

 

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel