Blog

                    Sneaker Blog
PUMA Cell Ultra x BEAMS

PUMA Cell Ultra x BEAMS

16/12/2019
Futurystyczny model z 1998 roku Puma CELL Ultra z nowatorskim na owe czasy  systemem gazowym CELL, za sprawą japońskiego butiku BEAMS zyskał nowe, „trailowe” oblicze.

PUMA Cell Ultra x BEAMS to para stworzona we współpracy z japońską marką  BEAMS. Projekt zainspirowany technicznym sprzętem alpinistycznym z nastawieniem na współczesny techwear. Świadczą o tym użyte materiały - czarny upper wykonany z materiału ripstop, a także „techniczne” panele boczne z niebiesko-fioletowymi akcentami.

Marka BEAMS to multibrandowy butik założony w 1976 roku przez Etsuzo Shitara w Tokio. Początkowo specjalizował się w sprzedaży amerykańskiej odzieży akademickiej. Szybko zyskał jednak status kultowego, za sprawą swojego stale rosnącego asortymentu. Marka Beams to typowe „japońskie” kroje oraz charakterystyczne kolory i stylistyka. Do dzisiaj powstało ok 150 sklepów głównie w Azji.

Globalna premiera zapowiedzianych PUMA Cell Ultra x BEAMS przypada na dzień 14/12.


rafcyk
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2019
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel