Blog

                    Sneaker Blog
PUMA x ADER Error

PUMA x ADER Error

28/09/2018
   Wywodzące  się z Seulu - ADER Error jest czymś więcej niż marka odzieżowa, jest artystycznym kolektywem, pracującym nad zmienianiem sztuki, mody i krajobrazu w swoją własną kreatywną wizję.



Motto Adera polega na nieustannym  szukaniu inspiracji w zwyczajnym  przerabianiu i swoistym remiksowaniu doczesności, aby stworzyć coś nieoczekiwanego i zarazem pięknego.



W swojej debiutanckiej kolekcji z PUMA, ADER Error wprowadza swoją wyjątkową wrażliwość do różnych sylwetek PUMA, od RS-0  poprzez kultowe suedy, kończąc na oldschoolowych RS-100. Zabawa formą i treścią na zasadzie kolaży, tworzy jak nazwali to koreańscy artyści  - 'FUTRO', czyli Future Retro. Mieszanka nowego ze starym, tworząca finalnie sylwetki "retro-przyszłości".




Kolekcji towarzyszy również dedykowany apparel. Wybrane elementy wspólnego projektu PUMA x ADER dostaniecie pod tym linkiem.

rafcyk
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2018
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel