Blog

                    Sneaker Blog
Powrót Puma Prevail OG

Powrót Puma Prevail OG

08/05/2018
  Moda na lata 90te trwa w najlepsze. Dla jednych (w tym mnie) jest to druga „młodość”, a dla pokolenia urodzonego w latach 90-tych, to tak naprawdę pierwszy, świadomy kontakt z estetyką tej szalonej dekady.

Wszechobecny kolor, przepych w formie i detalach, tak po krótce można zdefiniować  pierwszą połowę lat 90. To również triumf popularności sneakersów, nie tylko wśród sportowców i celebrytów, lecz również na ulicach.

Ekipa z Herzogenaurach po niespełna 2 latach, postanowiła przywrócić  runnery z początku lat 90-tych. Puma Prevail OG, bo o nich mowa, przenoszą nas do roku 1994, za sprawą niebanalnej sylwetki oraz dwóch kolorystyk. Apropo kolorystyki, nie jest ona wierną kopią pierwowzoru ”Royal Purple”. Projektanci postanowili tym razem zastosować efekt negatywu, odwracając rozkład poszczególnych kolorów na upperze, przy okazji  tworząc nowe cw w oldschoolowej stylistyce -„Ocean Depts”. Dominuje zatem biel i czerń przełamana tytułową purpurą w pierwszym przypadku oraz odpowiednio morskim błękitem w drugim.

Całość stoi na biało-czarnej podeszwie uzbrojonej  w amortyzujący system ‘Trinomic’. Jeśli chodzi o materiały to użyto typowego dla lat 90 połączenia - skóry licowej, syntetycznego nubuku oraz siateczki i neoprenu.

Puma Prevail OG 'Ocena Depts' dostaniecie pod tym linkiem. Radzę
 się spieszyć, gdyż rozmiary szybko znikają.

rafcyk

Pokaż więcej wpisów z Maj 2018
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel