Blog

                    Sneaker Blog
Powrót Reebok Bolton OG

Powrót Reebok Bolton OG

23/01/2019
     Reebok Classic nie zwalnia tempa. Po nie tak dawnym sukcesie wznowionego modelu Bolton w dwóch oryginalnych kolorystykach, brytyjski producent postanowił powtórnie przenieść nas do początku lat 90. Po niespełna 3 latach projektanci marki ponownie "wzięli na warsztat" sprawdzonego klasyka z 1992 roku.

Pierwotnie te „najtisowe” runnery wchodziły w skład serii ‘Running Man’, która to w latach 90 przetarła szlak lekkim, uniwersalnym biegówkom z materiałów syntetycznych.

Sama nazwa ‘Bolton’ pochodzi bezpośrednio od brytyjskiego miasta, w którym powstała pierwsza fabryka reeboka. Ciekawostką jest też fakt, że na rynku amerykańskim funkcjonowały z drobnym "ulepszeniem" pod nazwą ‘Boston’, natomiast kolejnej wersji Boltonów nadano nazwę ‘Barcelona’.

Słów kilka o samym aspekcie wizualnym i technologicznym. Kolorystyki Reebok Bolton są wierną repliką tych z 1992 roku - "Red Rush" oraz "Magenta Pop" i bazują na wspomnianej lekkiej, siateczkowo-nylonowej konstrukcji, której łącznikiem stał się kremowy, syntetyczny nubuk.

Podeszwa środkowa została wykonana z lekkiej pianki Hy-Lite, którą pod piętą uzbrojono w gazowy, hexagonalny system amortyzacji – HEXALITE.

Premierę obu kolorystyk Reebok Bolton OG  ustawiono na 24 stycznia, a ja zachęcam Was do bliższego zapoznania się z nimi w poniższej galerii. 
rafcyk

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2019
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel