Blog

                    Sneaker Blog
Puma Basket Platform „Metallic Pack”

Puma Basket Platform „Metallic Pack”

26/10/2016
Edycja Puma Basket Platform Metallic na pierwszy rzut oka wygląda jak kolejne dzieło, do którego rękę przyłożyła dyrektor kreatywna marki – sama Rihanna a.k.a. RiRi. Nic bardziej mylnego, wszystko za sprawą koturny „creeper”, która do złudzenia przypomina tą z modelu Suede Creepers. Projekty Fenty to błyskawiczny „sold out” tuz po premierze, więc nie dziwi fakt takiego zabiegu na młodszym bracie – Basket Platform!

Zostawmy podeszwę, by przejść do błyszczącej cholewy, która sprawi ze nie przejdziesz nie zauważona! Mini-kolekcja „Metallic Pack” zawiera 4 wersje kolorystyczne: złotą, srebrną, czerwoną i brąz wpadąjcy w czerń, wszystkie zainspirowane kolorowymi metalami szlachetnymi. 

Trzy z nich - „Gold”, „Silver” i „Black” dorwiecie w krakowskim butiku SneakerStudio lub pod linkiem

rafcyk
Pokaż więcej wpisów z Październik 2016
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel