Reklamacje i gwarancje

Obuwie i akcesoria sprzedawane w sklepie internetowym SneakerStudio.pl zawsze są nowe, nieużywane oraz pochodzą bezpośrednio od dystrybutorów, co gwarantuje ich oryginalność i najwyższą jakość. Jeżeli z jakiegoś powodu chcesz reklamować towar, masz do tego pełne prawo a my Ci w tym pomożemy.

Wszystkie produkty są objęte gwarancją producenta, importera lub sprzedawcy. Gwarancja obowiązuje na terenie Polski. Szczegółowe warunki gwarancji są określone w dokumencie gwarancyjnym dołączonym do produktu. Przed zgłoszeniem reklamacji prosimy sprawdzić czy odsyłany towar jest jeszcze na gwarancji.

Do reklamowanego produktu obowiązkowo dołącz:

- dowód zakupu

- wypełniony formularz reklamacji do pobrania TUTAJ


Adres do przesłania reklamowanych towarów:

SneakerStudio
Magazyn B
rampa nr 17
ul Krakowska 87
32-050 Skawina


Odbieranie przesyłki od kuriera

Przed odbiorem przesyłki od kuriera sprawdź jej stan wizualny. Jeśli uznasz, że przesyłka jest uszkodzona, lub może nie zawierać właściwych towarów w środku, odmów jej przyjęcia, sporządzając w obecności kuriera protokół szkody, którego wzór zobowiązany jest on Ci dostarczyć na miejscu. Protokół szkody powinien zawierać: datę, godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń lub zauważonych braków w towarze, uwzględniając jego markę i model.

Spisany protokół należy przesłać na adres naszego sklepu wraz z dowodem zakupu. Nowy towar jest wysyłany dopiero po otrzymaniu przez nasz sklep produktu będącego przedmiotem reklamacji.

Chcemy zapewnić Tobie maksimum korzyści z zakupów w sklepie z obuwiem SneakerStudio.pl. Naszym celem jest Twoje zadowolenie nie tylko z wybranych produktów, ale również ze sposobu ich dostarczenia. W razie wątpliwości dział obsługi klienta z chęcią odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie Sklepu

Zobacz Regulamin Reklamacji SneakerStudio

Zapoznaj się z instrukcją prawidłowego użytkowania i konserwacji obuwia

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel