Blog

                    Sneaker Blog
Stranger Things x Eastpak

Stranger Things x Eastpak

09/11/2020

    Stranger Things to kultowy serial wyprodukowany dla Netflix, który doczekał się wielu kolaboracji i wspólnych projektów z markami odzieżowymi, obuwniczymi i nie tylko. Bohaterem dzisiejszego wpisu jest Eastpak, legendarny, amerykański producent plecaków i akcesoriów użytkowych. 

W dniu, w którym w 1983 r. zaginął Will Byers, nowa, wyjątkowa kolekcja Eastpak składa hołd serialowi, który zabierze Cię w nadprzyrodzoną przejażdżkę rollercoasterem w kolorowe lata 80. To również idealny hołd dla dekady, w której Eastpak stał się prawdziwą globalną marką lifestyle’ową.

We współpracy z Netflix, Eastpak stworzył kolekcję, która obejmuje kilka modeli retro: plecak Sugarbush oraz nerkę Dallas w dwóch wersjach kolorystycznych. Czarna wersja - Stease z czerwonymi akcentami i sitodrukiem Walkmana, oraz druga wersja przedstawiająca ilustrację Demogorgona - istoty, która rządzi Upside Down. Te dwa modele oddają styl i nostalgię do lat 80.

Globalna premiera przewidziana jest 6.11., dostępna w najlepszych butikach na świecie, m.in w krakowskim Sneakerstudio.

rafcyk


 

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2020
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel