Blog

                    Sneaker Blog
The Feature x Saucony "Dreamland" Shadow 5000

The Feature x Saucony "Dreamland" Shadow 5000

25/10/2019
   Feature to sneakersowy butik, który powstał w Las Vegas w 2010 roku. Od dnia otwarcia stał się renomowanym sklepem dostarczającym najlepsze buty fanom streetwearu. Misją Feature nie było tylko dostosowanie się do istniejącej kultury miejskiej, ale także kreowania jej. Sklep oferuje doskonale wyselekcjonowaną kolekcję butów, zegarków, okularów przeciwsłonecznych, odzieży i wszelakich akcesoriów.

'Dreamland Project' to najnowsza kolaboracja między Feature i marką Saucony, która oddaje hołd najbardziej TAJEMNEMU „OBSZAROWI” na świecie. Tytułowe buty  zostały zainspirowane  zaawansowaną technologią i istotami pozaziemskimi, które zdaniem wielu mogą istnieć w tym miejscu.

Feature x Saucony „Dreamland” Shadow 5000 składa się z wielu elementów inspirowanych tematyką science fiction, które reprezentują dziwne dźwięki i mity otaczające obszar Strefy 51.

Podstawą kolorystyki buta jest czarno-czarna cholewka, z którą kontrastują zielenie w różnych odcieniach, oznaczające mroczne sekrety, ale jednocześnie podkreślając motyw „ukrytej na widoku” bazy wojskowej.Materiały odblaskowe i wytłoczone elementy reprezentują samoloty szpiegowskie i broń wojskową, które są testowane na miejscu oraz świecące w ciemności elementy, aby dopełnić przekonanie, że kosmici istnieją i żyją w bazie. Podobnie jak w przypadku każdej tajnej lokalizacji rządowej, można się spodziewać, że znaki będą zniechęcać ciekawskich gości. Przeciwnie, stworzyliśmy niestandardowy box-statek używany do transportu tej specjalnej współpracy, zaprojektowany z pasami i znakami ostrzegawczymi, aby zachęcić naszych klientów.

Światowa premiera przypada na 25/10 i powinna "wylądować" w naszym sklepie tutaj.  


rafcyk
Pokaż więcej wpisów z Październik 2019
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel