Blog

                    Sneaker Blog
Włoska robota - Diadora S8000 "Capri"

Włoska robota - Diadora S8000 "Capri"

30/03/2017
Projektanci Diadora zaglądnęli do firmowego archiwum i wyciągnęli z niego pochodzące z 1990 roku buty do biegania S8000. Są one połączeniem wiernego oryginałowi designu z nutą nowoczesności. Warto zwrócić uwagę, że w S8000 została zastosowana taka sama podeszwa, jak w N9000. Zapomniany na jakiś czas model powoli odzyskuje popularność i zdobywa coraz to nowych fanów w świecie streetwearu. Potwierdzeniem na to są licznie wydawane w ostatnim czasie edycje i kolaboracje.  

Na włoskie pochodzenie, a co za tym idzie najlepszą jakość wskazuje znajdujący się na wkładce napis „Made in Italy”.  
Powyższy model należy do mini-kolekcji „Capri Pack”, która inspirowana jest włoską wyspą położoną na Morzu Tyrreńskim. W jej skład wchodzi S8000 w odcieniach beżu, mogących kojarzyć się z plażami i skalistym wybrzeżem oraz V7000, którego tematem przewodnim jest granat i błękit – te zaś mogą odnosić się do morza.  

Możecie je zgarnąć na naszej stronie, pod linkiem
 

dżo
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2017
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel