Portfele

Ilość znalezionych produktów: 97
12

O tym, jak ważny w życiu każdego z nas jest portfel wie… każdy! Ostatecznie to właśnie ten gadżet pilnuje niemal całego naszego dobytku – od dowodu osobistego rozpoczynając, przez prawo jazdy i oczywiście karty płatnicze. Kto by pomyślał – tak niepozorny, a jak ważny! Jak zatem wybrać odpowiedni model? Podpowiadamy! Zapoznaj się z produktami dostępnymi w tej kategorii i ciesz się modnym oraz funkcjonalnym dodatkiem!

Portfel Secrid – prawdziwy strażnik kart płatniczych

W dzisiejszych czasach, czyli w dobie elektronicznych rozwiązań, większość osób płaci telefonem, kartą płatniczą lub blikiem. Noszenie ze sobą gotówki staje się rzadkością. Trudno się temu dziwić, biorąc pod uwagę fakt, iż wcześniejsze metody są szybsze i mniej angażujące. Z tego też względu, holenderska marka Secrid stworzyła nowoczesne portfele, które całkowicie zmieniły pojęcie o bezpieczeństwie kart płatniczych. Sekret tych akcesoriów tkwi w innowacyjnym systemie zapięcia Cardprotector. System ten posiada wiele zalet, a do jednej z najważniejszych zaliczamy bardzo cienkie etui Cardprotector, które chroni nasze karty płatnicze przed zagięciem oraz złamaniem. Czary? Nie… To technologia! Zaintrygowany? Jeśli tak to wbijaj do SneakerStudio! W naszej bogatej ofercie z pewnością znajdziesz portfel dostosowany do Twoich potrzeb. Serdecznie zapraszamy!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel