Sneaker Freaker

Ilość znalezionych produktów: 1

Sneaker Freaker to grupa ludzi, którzy przypominają ,,obsesyjnych adeptów piszących treści online połączonych z encyklopedyczną wiedzą techniczną”, tworząca magazyn oraz portal o sneakersach. Jak sami o sobie piszą, sięgają o wiele dalej – co potwierdza wysoka pozycja gazety i strony internetowej Sneaker Freaker. To miejsce bardzo szanowane przez środowisko branżowe, które jest prawdziwą kopalnią wiedzy dla sneakerhedów oraz sneakerheadek.

 


Magazyn ukazuje się trzy razy w roku aż w 35 krajach na całym świecie, przy czym dalej ma rangę prawdziwej perełki (jego nakład jest niewielki – sięga jedynie 30 tysięcy egzemplarzy). Bardzo dużym projektem ekipy magazynu było wydanie ilustrowanej książki pod tytułem ,,The Ultimate Sneaker Book”. Jest zwieńczeniem 15-letniej działalności portalu – zawiera w sobie historie powstawania najsłynniejszych modeli sneakersów, między innymi AJ1, Yeezy czy Air Force. Ponadto, ekipa SNKR FRKR ma na swoim koncie kilkanaście kooperacji, których owocami są kultowe i limitowane modele sneakersów między innymi takich marek jak New Balance, Puma oraz Asics.


Biblia sneakerheadów i sneakerhedek – o historii magazynu Sneaker Freaker


Magazyn Sneaker Freaker został założony przez Simona Wooda, podobno z bardzo prozaicznych powodów – wygrały potrzeba samorealizacji (Simon potrzebował dodatkowego wpisu do CV, aby je urozmaicić) oraz przyziemna chęć posiadania (Simon liczył, że rozkręcenie gazety o sneakersach da mu szansę na wzbogacenie się o nowe, darmowe modele sportowych butów). Dziś jego pomysł nie tylko posiadł wszechobecne uznanie wielkich marek oraz jej konsumentów, ale także rozrósł się w poważny, specjalistyczny biznes inspirujący wielu ludzi na całym świecie.


Papierowe wydanie SNKR FRKR znajdziesz w naszym sklepie SneakerStudio.pl


Jeśli chcesz otrzymać do rąk własnych nowy, pachnący, świeżo zadrukowany egzemplarz kultowego magazynu Sneaker Freaker, zadzwoń do naszego biura obsługi klienta. Zrealizujemy Twoje zamówienie tak szybko, jak to tylko możliwe!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel