ARKK Copenhagen

Ilość znalezionych produktów: 19

ARKK Copenhagen to skandynawska marka, której założycielami są Thomas Refdahl oraz Kasper Høj Rasmusse. Historia brandu sięga 2014 roku, a sam pomysł na jej powstanie zrodził się pewnej suto zakrapianej letniej nocy. To właśnie wtedy dwaj przyjaciele obmyślili plan, by stworzyć nowy rodzaj sneakersów, a mianowicie model uosabiający skandynawską tradycję funkcjonalnego wzornictwa oraz jakości wykonania. Realizacja projektu trwała 18 miesięcy, a jej efektem był model Raven, który wyprzedał się w bardzo szybkim tempie.

 


Więcej niż biznes


ARKK Copenhagen jest dla założycieli doskonałą przygodą, która umacnia ich wieloletnią znajomość. Brand stanowi dla nich swoistą przestrzeń do tego, by dać upust drzemiącej w nich kreatywności. Mężczyźni zdają sobie sprawę z tego, że design w kontekście sneakersów może nie mieć ograniczeń, dlatego nieustannie pracują nad swoimi projektami.


ARRK Copenhagen w ofercie SneakerStudio


W kategorii tej znajdziesz różne modele marki ARRK Copenhagen dla kobiet, które z pewnością doskonale uzupełnią Twój outfit. Każdy z nich inny. Każdy wyjątkowy. Każdy niezwykle stylowy. Wniosek w tym przypadku nasuwa się sam. Obuwie dostępne w tej kategorii zostało stworzone przez ludzi z pasją dla… ludzi z pasją. Przekonaj się, że Ty również zaliczasz się do grona tych osób! Zajrzyj do kategorii, w której znajdziesz najoryginalniejsze projekty na świecie!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel