Buty damskie do biegania, siatkówki Asics

Ilość znalezionych produktów: 40

Asics to firma z tradycjami, która zajmuje się projektowaniem obuwia sportowego, a także różnego rodzaju sprzętu. Z jej produktów korzystają zawodnicy grający w piłkę nożną, tenisa, siatkówkę, a nawet golf. Buty tej marki charakteryzują się elastyczną, amortyzującą podeszwą, przewiewną cholewką, a także odważnym, dynamicznym designem.

 


Dla sportowców i miłośników zdrowego trybu życia – o marce Asics


Firma Asics powstała w Japonii, a zaczęła działalność pod nazwą Onitsuka Co. Przedsiębiorstwo może pochwalić się długą historią, która rozpoczęła się w 1949 roku. Markę założył Kihachiro Onitsuka – jej nazwa to łaciński akronim powiedzenia, które znają chyba wszyscy, a mianowicie ,,w zdrowym ciele zdrowy duch”. Najpierw zajęli się produkcją butów do koszykówki, a następnie poszerzali ofertę o obuwie przystosowane do kolejnych dyscyplin – siatkówki, piłki nożnej, lekkoatletyki. Firma Asics stała się popularna przede wszystkim dzięki produkcji najbardziej zaawansowanych technologicznie butów do biegania.


Bądź fit – buty Asics do biegania, ćwiczeń, gry w siatkówkę


Jeśli szukasz butów sportowych, które dotrzymają Ci kroku w każdej sytuacji – postaw na produkty marki Asics. Wiele różnego rodzaju modeli obuwia tej firmy znajdziesz na naszej stronie internetowej SneakerStudio.pl. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel