Filling Pieces

Ilość znalezionych produktów: 31

Porządne obuwie to jeden z podstawowych warunków stylowego wyglądu. Ciekawy design i wysoka jakość to cechy, które są dostrzegane w sekundę, dlatego bardzo ważne jest to, by dobierać buty z głową. W odpowiedzi na oczekiwania i potrzeby mężczyzn w kontekście mody, powstała marka Filling Pieces. Przekonaj się, na czym polega fenomen obuwia premium! Gwarantujemy, że z takimi sneakersami jeszcze nie miałeś do czynienia!

 


Sneakersy premium, które zrewolucjonizowały rynek


Założycielem marki jest projektant Guillaume Philibert, który w 2009 roku dostrzegł na rynku potrzebę jakościowego obuwia w rozsądnej cenie. Uznając to za wyzwanie oraz szansę, podjął się próby stworzenia takich butów. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę! Pod koniec roku 2009 wyszła pierwsza kolekcja Filling Pieces, która składała się z jednej unikalnej sylwetki „Low Top”.


Filling pieces w SneakerStudio


Buty marki Filling Pieces powstają w Portugalii przy użyciu najlepszych włoskich materiałów. Każdy projekt jest wykonany ręcznie z największą starannością. Pamiętając jednak o tym, że brand wywodzi się z Amsterdamu, Filling Pieces czerpie oraz inspiruje się kulturą holenderską. Brzmi kusząco? W takim razie zapraszamy do zapoznania się z oryginalnymi modelami obuwia dostępnymi w tej kategorii! Odmień swoją stylizację na dobre! Twoja kolekcja sneakersów zasługuje na kolejną taką perełkę!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel