G-Shock

Ilość znalezionych produktów: 5

G-Shock to kolekcja designerskich zegarków firmy Casio. Zasłynęły nie tylko swoim wyglądem, ale przede wszystkim konstrukcją zabezpieczającą mechanizm przed upadkiem, wstrząsami, a w konsekwencji przed zniszczeniem. Dlatego inwestycja w ten zegarek po prostu się opłaca – w zamian otrzymujesz stylowy i trwały czasomierz. Wiele modeli Casio z kolekcji G-Shock posiada dodatkowe funkcje, które odróżniają je od zegarków konkurencji. Jedną z najciekawszych technologii są mini panele słoneczne odpowiadające za naładowanie baterii w czasomierzu.

 


Nowoczesny, designerski, na każdą rękę – o zegarkach G-Shock


Pierwsze modele zegarków G-Shock powstały w 1983 roku dzięki pracy Kikuo Ibe – inżyniera Casio. Tajemniczy projekt miał ambitny cel, dlatego też rodził się w bólach. Firma chciała stworzyć wyjątkowo trwały czasomierz, odporny na upadki, wstrząsy, a nawet deszcz oraz promieniowanie UV. Ostatecznie udało się osiągnąć zamierzone założenia – Casio wyprodukowała zegarek wodoszczelny (10 barów) oraz odporny na upadek z 10 metrów. Na zachwyt konsumentów marka nie musiała zbyt długo czekać – ale nikt nie spodziewał się, że G-Shock zostanie wykorzystany w reklamie telewizyjnej, gdzie wcieli się w rolę krążka hokejowego. Innowacyjny zegarek Casio zadebiutował później na dużym ekranie, w filmie Speed: Niebezpieczna prędkość – był nieodłącznym towarzyszem Keanu Reevsa – odtwórcy głównej roli.


Czas na kultowe G-Shocki – znajdziesz je na stronie SneakerStudio.pl


Potrzebujesz zegarka, który za Tobą nadąży? W takim razie czas na stylowy i (prawie)niezniszczalny G-Shock! Wiele różnokolorowych modeli znajdziesz w sklepie internetowym SneakerStudio.pl – przez biel, czerń do pudrowego różu. Dopełnij swoją streetwearową stylówkę i wybierz kultowy G-Shock! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną na naszej stronie.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel