Inuikii

Ilość znalezionych produktów: 40

Marka Inuikii wzięła sobie za cel wykreowanie stylu, który będzie spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientek. Firma produkuje trzy rodzaje butów: trampki, klapki oraz botki – te ostatnie znajdziesz na naszej stronie internetowej SneakerStudio.pl. Inuikii to ekstrawagancki look, niekiedy połączony z minimalistycznym, który sam w sobie przetrwa wszystkie modowe trendy. Każdy model obuwia powstaje z najwyższą dbałością o jakość – projekty są tworzone w Szwajcarii, a dokładnie w jej stolicy Zurychu. Istnieje przesąd, że w tym państwie nawet liście z drzew spadają prosto. Jeśli to co mówią o tym kraju jest prawdziwe, to znak, że założyciel Inuikii wziął sobie mocno do serca jakość swoich produktów oraz dokładność ich wykonania.

 


Gdy zimno zaczyna inspirować – historia marki Inuikii


Marka Inuikii jest stosunkowo młoda – powstała w 2012 roku. Na początku była firmą rodzinną i jak to zazwyczaj bywa – nikt nie spodziewał się, że może odnieść tak duży sukces na rynku obuwniczym. Nazwa brandu składa się z dwóch różnych słów: inu oznacza atrakcyjny, a ikii tłumaczy się jako zimny. To przedstawia całą historię firmy w pigułce – inspiruje ich mróz, zimno oraz arktyczny chłód rodem z Grenlandii. Marce udało się stworzyć popularną kolekcję butów wraz z Nicole Nordin i Peterem Forsbergiem. Szwajcarsko-szwedzka współpraca zaowocowała – Inuikii zna każdy szanujący się fan ciepłych, sportowych butów zimowych. Plany na przyszłość? Sprawić, aby zima stała się wyjątkową porą roku dla każdego!


Zimowe buty Inuikii znajdziesz w sklepie SneakerStudio.pl


Jeśli szukasz oryginalnych, ciepłych i wygodnych butów na zimę – te z marki Inuikii będą doskonałe. Posłużą Ci na więcej niż jeden stylowy sezon. Sprawdź, jakie modele śniegowców znajdziesz na naszej stronie internetowej SneakerStudio.pl. Przekonaj się, co to znaczy szwajcarska jakość!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel