Under Armour

Ilość znalezionych produktów: 14

Inwestycja w odzież sportową wysokiej jakości powinna być priorytetem zwłaszcza dla osób, które uwielbiają aktywny styl życia. Wiedzą to projektanci amerykańskiej marki Under Armour – dlatego stworzyli ubrania umiejące dotrzymać Ci kroku. W naszym sklepie internetowym SneakerStudio.pl znajdziesz nie tylko ciuchy, ale także czapki z daszkiem oraz pojemne torby. Celem nadrzędnym brandu jest improvement – ciągłe podnoszenie sobie poprzeczki, osiąganie coraz lepszych wyników w trenowanej dyscyplinie, nieosiadanie na laurach.

 


Z miłości i prawdziwej pasji do sportu – historia firmy Under Armour


Firmę Under Armour założył Kevin Plank – sportowiec, zawodowy gracz futbolu amerykańskiego. Bazując na własnych doświadczeniach z boiska, zaczął projektować koszulkę idealną, która miała dobrze odprowadzać wilgoć i pozostać sucha nawet podczas ekstremalnego wysiłku. To był rok 1996 – później bardzo szybko Under Armour zaczął rosnąć w siłę, a Kevin z 23-letniego kapitana drużyny stał się biznesmanem. Obecnie posiada własne laboratoria badawcze, gdzie specjaliści udoskonalają jego projekty. Powiększyło się tym samym portfolio marki – dziś produkują nie tylko koszulki, ale także spodnie, czapki, torby. W polskich sklepach ubrania Under Armour pojawiły się w 2009 roku i bardzo szybko zyskały uznanie wśród zawodowców oraz amatorów, dla których sport jest pasją oraz sposobem na życie.


Czapek i toreb marki Under Armour szukaj na stronie SneakerStudio.pl


Jeśli chcesz znaleźć wysokojakościowe dodatki do swojego sportowego stroju – czapkę z daszkiem oraz pojemną torbę – sprawdź nasze propozycje na stronie internetowej SneakerStudio.pl. Przekonaj się, że marka Under Armour spełni Twoje oczekiwania!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel