Saucony

Ilość znalezionych produktów: 3

Saucony to amerykańska marka z długą historią oraz tradycjami w związku z produkcją obuwia. Nie każdy o tym wie, ale najprawdopodobniej jest to najstarszy brand, który zajmuje się tworzeniem butów do biegania. Marka ta narodziła się w 1989 roku w Kutztown w Stanach Zjednoczonych. Współcześnie jest to jedna z niewielu firm obuwniczych na świecie, która skupia się tylko i wyłącznie na jednym sporcie, a mianowicie na bieganiu. Istniejemy dla biegaczy. – oto kwintesencja misji Saucony.

Ewolucja butów do biegania

Marka Saucony stanowi nieodłączny i bardzo istotny element w historii obuwia do biegania. W 1980 roku brand ten jako pierwszy wprowadził na rynek but z cholewką mocowaną bezpośrednio do podeszwy środkowej (Saucony Trainer 80). Zanim się to wydarzyło, cholewki butów wszystkich marek na rynku były mocowane do cienkiej formy podstawy (podstawa była doklejana do podeszwy). Kolejnym sukcesem było połączenie stabilizacji z amortyzacją w 1991 roku. W ten sposób marce udało się stworzyć element, który do dziś jest podstawą modeli treningowych.

Saucony juniorskie w SneakerStudio

W ofercie SneakerStudio dostępne są nie tylko modele tej marki dla dorosłych, ale również Saucony dla najmłodszych. Wygodne, wzbogacone o piankę EVA modele Jazz Double Hi stanowią znakomite rozwiązanie dla dzieci. Nie czekaj i sprezentuj maluchowi wygodę, umożliwiającą wielogodzinną zabawę na świeżym powietrzu. Bieganie w tym obuwiu to czysta przyjemność!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel