EDWIN

Ilość znalezionych produktów: 18

1947 Marka EDWIN została założona w Japonii przez pana Tsunemi. Z silną pasją do dżinsu, pan Tsunemi jest zainspirowany do importowania ich bezpośrednio ze Stanów Zjednoczonych, ponieważ dżins nie jest produkowany w Japonii.

 

 

1951 Domowe spodnie jeansowe są dostępne po raz pierwszy w Japonii. Ten produkt jest drogi i gorszej jakości niż jego amerykańskie odpowiedniki.

 

 

1963 EDWIN produkuje najcięższy na świecie denim dżins z pierścieniem typu ring (16 uncji) ze słynnym trzyczółkowym kolorem tęczowym, który wciąż jest używany.

 

 

1961 W 1961 r. Pan Tsunemi wykonuje pierwszą parę dżinsów EDWIN.

 

 

1970 Lata siedemdziesiąte- EDWIN stał się pierwszą firmą na świecie, która opracowała "stare pranie", zaprojektowane w celu replikowania jeansu, który był noszony ze sztywnego, niemytego stanu, tradycyjnie zaprojektowanego do odzieży roboczej ze względu na swoją wytrzymałość. 

 

1980 Lata 80 EDWIN wynalazł "kamienne pranie", rewolucjonizując cały przemysł denimowy. Kluczowy moment w ewolucji produkcji denimu, wpływania, każdego istniejącego dzisiaj dżinsu.

 

1990 Lata 90 EDWIN tworzy koncepcję denimową "nowego rocznika", obejmującą subtelne piękno ręcznego odwzorowywania zabytkowych prań z archiwów, z 1947 roku.

 

2003 EDWIN Europe powstało, aby rozwijać ekskluzywny produkt na rynek europejski i oferować wybór produktów japońskich dla nowych odbiorców.

 

Dzisiaj EDWIN to progresywna marka jeansów, która łączy ich japońskie pochodzenie, kunszt i wiedzę z europejskim współczesnym smakiem, wizją i podejściem

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel