Napapijri - Coming Soon

Napapijri urodził się w 1987 roku w cieniu najwyższego szczytu w Europie, Mont Blanc, gdzie włoski producent toreb podróżnych nadał odzieży outdoorowej nowe znaczenie, łącząc innowacyjne materiały i zwracając szczególną uwagę na styl. Zainspirowany wyrafinowaniem wielkich wypraw ubiegłego wieku i nieustraszonych odkrywców, którzy przekształcili swoje życie w wyjątkowe podróże. Nasz pierwszy produkt, słynna torba Beringa, zamknął ją w nieco ponad 60 cm długości, stając się natychmiastowym hitem.
 
Ewolucja marki w silną obecność w świecie luksusowych ubrań została przefiltrowana poprzez stworzenie zestawu elementów, które z sukcesem uczyniły naszą filozofię do noszenia ubrań. Zainspirowani naszym połączeniem z krańcowymi krajobrazami biegunów, pozwoliliśmy Północnej mądrości zainspirować stworzenie dwóch z naszych najbardziej kultowych produktów, przekształcając anorak w znajomy widok w miejskim krajobrazie: Skidoo i Rainforest.  

Każda kampania, każdy przedmiot jest połączony narracją, która oczekuje na to, co będzie dalej. Bezpiecznie w naszej przeszłości, z optymalizacją wychodzimy w przyszłość, oczekując nowych możliwości, nowych kształtów i technologii.  
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel