Arkk - Coming Soon


ARKK Kopenhaga rozpoczęła się od prostego pytania: dlaczego nie było marki sneaker, która zsyntetyzowała nowoczesny styl streetwear z czystą, nordycką estetyką? Na początku 2014 r. Dwóch długoletnich przyjaciół, Kasper Høj Rasmussen i Thomas Refdahl, zdecydowało się odpowiedzieć na to pytanie - aby dowiedzieć się, czy można zmienić projekt butów, dekonstruując całą koncepcję. Poszukiwanie odpowiedzi doprowadziło ich do wymyślenia butów tenisowych o uderzająco czystej sylwetce, bogatej w przemyślane detale i inspirowanej stylem nordyckim kolorystyce - buty do biegania, do wszystkiego, wszechstronnie dostosowane do każdego aspektu nowoczesnego miejskiego życia .

Dzisiaj, ARKK Kopenhaga projektuje innowacyjne sneakersy, które przeciwstawiają się status quo i rzucają wyzwanie postrzeganiu tego, co może być sneakersowym stylem życia. Zakorzeniony w naszym skandynawskim dziedzictwie wzorniczym, zainspirowany architekturą i obsesyjnie zainteresowany detalami, ARKK stara się zmienić grę obuwia poprzez tworzenie najlepszych cholewek, jakich nie ma w żadnej innej firmie. Koncentrując się na prostocie, precyzyjnym wyglądzie i wyjątkowej materialności, obuwie sportowe ARKK zostało zaprojektowane jako funkcjonalna podstawa dzisiejszego nowoczesnego stylu streetwear.

ARKK COPENHAGEN: NOWOCZESNE ŻYCIE W OBUWIU SNEAKERS  

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel