Doughnut - Coming Soon

Pączek sięga roku 2007 gdzie dwóch studentów, spotkało się na Uniwersytecie w Hong Kongu. Mieli wspólną pasję do podróży i funkcjonalnej estetyki.

Korzystając z rodzinnej fabryki, zaczęli projektować plecaki tylko dla zabawy. W międzyczasie biznes stawał się coraz większy, dzięki wiadomościom pantoflowym i reputacji firmy produkującej wysokiej jakości ręcznie wykonane plecaki, akcesoria do toreb i inne niezbędne artykuły podróżne.

Marka działa obecnie w ponad 25 krajach i zyskuje kultowy status wśród podróżników.

Wydaje się to niemożliwe, dopóki nie zostanie zrobione. W Doughnut wierzymy, że jeśli możesz marzyć, możesz to osiągnąć. Z tego powodu naszą pasją jest projektowanie produktów, które mogą Ci towarzyszyć i dbać o ciebie w drodze po Twoje marzenia. To jest nasze zobowiązanie, aby być tam z Tobą, aby spakować Twoje marzenia.
Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel