Hummel - Coming Soon

Założona w 1923 roku hummel to duńska marka obuwia i odzieży sportowej z głębokim korzeniem w piłce nożnej i piłce ręcznej. hummel to jedna z najstarszych, najbardziej oddanych drużynowych marek sportowych w branży, a nasze kultowe znaki firmowe zawsze były symbolem tego, jak lubimy robić różne rzeczy - zawsze z charakterem i (całą masą) charakteru. Wartości, które odnoszą się do licznych sponsorów firmy na całym świecie.  

Wszystko, co robimy w hummel, zaczyna się i kończy sportem. Dotyczy to również naszych różnych pod-marek modowych: hummel Sport Style, Hummel Hive oraz naszych wielu kolabor. Nasza popularna kolekcja dla dzieci koncentruje się również wokół odzieży sportowej - zaprojektowanej i wyprodukowanej w celu aktywnego grania i ruchu.  

W hummel jesteśmy zdeterminowani, aby "ZMIENIĆ ŚWIAT PRZEZ SPORT". Im lepiej zarządzamy i rozwijamy hummel jako firmę, tym więcej zasobów możemy przeznaczyć na tworzenie pozytywnych zmian. Dla nas sport to coś więcej niż aktywność fizyczna. Jest to język uniwersalny, z siłą pozwalającą wyeliminować różnice w polityce, kulturze, religii i wierzeniach. Przez lata wspieraliśmy wiele projektów, zespołów, klubów sportowych i wybitnych osobistości skupiających się na zmianie świata poprzez sport; zawsze mając nadzieję zbudować mosty i pomóc utorować drogę dla lepszego jutra.

Kochamy sport. I kochamy tych namiętnych i odważnych ludzi, którzy odważą się wskazać drogę dla wielkiej sprawy. Jesteśmy dumni, że możemy używać sportu jako sposobu na zmianę świata na lepsze i uczynienie świata bardziej tolerancyjnym miejscem dla nas wszystkich

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel