NAPAPIJRI

Ilość znalezionych produktów: 30

Marka powstała w 1987 roku w Aosta we Włoszech, a jej nazwa odnosi się do fińskiego określenia na Koło Podbiegunowe. Pierwsze projekty marki: słynna torba Beringa oraz kurtka Skidoo (lekka i nieprzemakalna, a przy tym zapewniająca komfort podczas ekstremalnych wypraw) stały się natychmiastowo hitem, torując brandowi drogę do serc miłośników outdooru.


Napapijri – wizja i korzenie marki


Zgodnie z ideami marki, życie to podróż od bieguna do bieguna, która gwarantuje ciągły rozwój. Przez rozwój twórcy postrzegają także projektowanie odzieży, która nie tylko będzie niezwykle funkcjonalna i zapewniająca komfort aktywnym osobom, ale i zgodna z trendami. Solidne materiały i wysoka jakość wykonania mają zapewnić miłośnikom podróży i ekstremalnych eskapad najwyższą wygodę, nawet podczas najbardziej szalonych wypraw. Napapijri dociera przede wszystkim do odważnych i ceniących wyzwania osób, które od odzieży oczekują swobody i idealnej symbiozy z ich ciałem. Inspiracją dla marki byli podróżnicy, i prawdziwi odkrywcy, których życie było ciągłą podróżą. Fascynacja krajobrazem biegunów zaowocowała w stworzenie dwóch kultowych produktów Napapijri - Skidoo i Rainforest.


Napapijri – współczesne rozwiązania


Ta włoska marka to jednak nie tylko odpowiedź na potrzeby aktywnych, lubujących się w ekstremalnych rozrywkach osób. Nowe kolekcje Napapijri są także przeznaczone dla wszystkich tych, którzy poszukują oryginalnych i nieszablonowych ubrań do codziennego noszenia. Niezawodność kurtek w każdych warunkach atmosferycznych, wynika z zastosowania nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych - ‘Thermo Fibre’ zapewnia niebywały komfort termiczny.

Obuwie tego brandu wyróżnia się wykonaniem z wysokiej jakości skóry i wodoodpornością. Sportowy duch projektów Napapijri idzie w parze z ich casualowym stylem, co zapewnia im wysoką pozycję wśród topowych producentów ubrań outdoorowych. Za stworzeniem marki stoi surowy klimat podbiegunowy, dlatego trudno się dziwić, że jest ona szczególnie aprobowana przez zdobywców, podróżników i wszystkich, którzy podążają w nieznane.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel