Plecaki PINQPONQ

Ilość znalezionych produktów: 14

Plecaki kojarzą się głównie ze sportowym stylem, wycieczkami za miasto lub jako gadżet do przechowywania potrzebnym notatek do szkoły czy zajęcia. Tymczasem rośnie ich popularność w zupełnie innym przeznaczeniu. Plecaki, jako dedykowany przedmiot do przechowywania laptopów, tabletów i wydruków. Taki plecak zupełnie różni się od swojego sportowego odpowiednika – jest bardziej dostosowany do potrzeb szkolnych lub zawodowych spotkań. Dzięki takiemu plecakowi nie trzeba martwić się o stosowną elegancję oraz o to, że włożone do niego przedmioty ulegną zniszczeniu.  


Zalety plecaków PinqPonq


Jeśli szukasz plecaka z dużą liczbą przegródek i kieszonek, które umożliwią Ci zachowanie porządku, to plecaki tej marki są dla Ciebie! Bez trudu spakujesz potrzebny sprzęt do udziału w konferencji czy na targach. Ponadto plecaki tego typu świetnie sprawdzą się dla uczniów i studentów, którzy potrzebują laptopów do nauki i pracy zespołowej. Kieszeń na okulary, uchwyt na długopisy i kółko na klucze sprawiają, że nie będziesz musiał się zastanawiać, gdzie umieścić te przedmioty, by ich nie zgubić, a w razie potrzeby szybko znaleźć. Oprócz kieszonki na laptopa znajdziesz teczkę na dokumenty, która pozwoli Ci utrzymać wszystkie papiery w nienagannym i schludnym stanie.


Czym marka PinqPonq się wyróżnia?


Marka PinqPonq zadbała o każdy detal wypuszczanych na rynek produktów, dzięki czemu otrzymujesz produkt kompletny, spełniający oczekiwania każdej nowoczesnej osoby. Głównym przymiotem tych plecaków jest ich wysoka funkcjonalność i kładzenie nacisku na estetykę, dzięki czemu plecak będzie Ci pasował do każdej okazji: czy to na wyjazd ze znajomymi czy na ważne spotkanie, kiedy chcesz wywrzeć dobre wrażenie. Uniwersalność połączona z wysokiej jakości materiałami, to kluczowe atuty marki. Plecaki wykonywane są bowiem z materiałów pochodzących z recyklingu – w 100% są wyprodukowane z butelek PET. Dbałość o ekologię w produkcji plecaków jest kolejnym argumentem przemawiającym za marką PinqPonq.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel