Birkenstock - klapki

Ilość znalezionych produktów: 260

Komfortowe obuwie latem do podstawa, a żadna marka nie ma w tym temacie tyle do powiedzenia, ile ma Birkenstock. Kilkupokoleniowa historia doświadczeń niemieckiego brandu wiąże się nie tylko z projektowaniem ciekawego i wygodnego obuwia, ale również  z leczeniem różnego rodzaju schorzeń stóp. Klapki Birkenstock są doskonałym dowodem na to, że ortopedyczne obuwie wcale nie musi być brzydkie. Co więcej, buty tej marki są modnym uzupełnieniem każdej stylizacji. Przekonaj się sam!


O tym, jak to wszystko się zaczęło

 

Pierwsze wzmianki na temat projektowania i tworzenia obuwia Birkenstock pochodzą z 1774 roku. Mimo to oficjalnie marka ta zadebiutowała ponad sto lat później, a dokładniej w 1896 roku, czyli w momencie, gdy niejaki Konrad Birkenstock zaprojektował pierwszą ortopedyczną wkładkę do butów. W ten oto sposób rodzinna pasja była skutecznie podtrzymywana przez kolejne pokolenia rodu. Wkrótce na rynku zaczęły się pojawiać już nie tylko udoskonalenia pierwotnego projektu Konrada Birkenstock’a, ale również przeróżne propozycje z zakresu dziedziny zdrowia stóp. Z biegiem czasu na rynku obuwniczym zagościł pierwszy model buta Birkenstock, który osiągnął sukces na całym świecie.

 

Fenomen Birkenstock’ów

 

Klapki i sandały marki Birkenstock swoją chwałę zawdzięczają w dużej mierze pewnej Amerykance, która odkryła je podczas pobytu w Niemczech. Wkrótce Birkenstock’i stały się popularne w Stanach Zjednoczonych, a w szczególności upodobali je sobie młodzi ludzie poszukujący sposobu na wyrażenie swojej niezależności. Było to w latach siedemdziesiątych i choć od tamtego momentu minęło mnóstwo czasu, to klapki Birkenstock doskonale radzą sobie w świecie mody. Noszą je wszyscy – fashioniści, celebryci, blogerzy modowi i każdy, kto ceni sobie oryginalny design. Trudno się temu dziwić biorąc pod uwagę fakt, iż są one wykonane z naturalnych materiałów, które umożliwiają skórze oddychanie, a przy okazji miękko ją otulają. To, na co niewątpliwie warto zwrócić uwagę w przypadku tego obuwia, to fakt, iż za sprawą specjalnego profilowania podeszwy, stopa otrzymuje komfortowe wsparcie. Sprawdź, który model z naszej oferty najlepiej odpowie na Twoje potrzeby!

 

W naszej ofercie znajdziesz także: Klapki męskie Birkenstock | Klapki damskie Birkenstock

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel