Columbia - odzież i akcesoria

Ilość znalezionych produktów: 121
12

Columbia to amerykańska marka, która produkuje wysokojakościową odzież oraz obuwie outdoorowe, artykuły turystyczne, narciarskie i plecaki. Ich produkty wyróżniają się na rynku przede wszystkim funkcjonalnością – zostały uszyte z wysokojakościowych materiałów, a także z zastosowaniem zaawansowanych technologii. Nie można im również odmówić estetyki – z tym stwierdzeniem zgodzą się przede wszystkim Ci, którzy lubią basicowy oraz minimalistyczny styl. W naszym sklepie internetowym SneakerStudio.pl znajdziesz koszulki, plecaki, saszetki oraz kurtki Columbia.

 


Od kapeluszy do outdoorowych strojów i dodatków – historia marki Columbia


Amerykańska firma Columbia została założona w 1938 roku przez dwójkę zakochanych w sobie ludzi – małżeństwo Paula oraz Marię Lamfrom. Na początku sprzedawali kapelusze i nikt z nich nie spodziewał się, że tak drastycznie zmienią swoje portfolio. Sukces osiągnęli, tworząc własną kolekcję ubrań wyposażonych w zaawansowane technologie sprzyjające długodystansowym wędrówkom. To marce Columbia zawdzięczamy wodoodporne oraz oddychające tkaniny. Obecnie w skład korporacji wchodzą Sorel, Pacific Trail i Mountain Hardwear. Oprócz ubrań oraz obuwia outdoorowego na naszej stronie znajdziesz również torby i saszetki, które będą towarzyszyć Ci w każdej podróży.


Artykuły marki Columbia znajdziesz w naszym sklepie internetowym SneakerStudio.pl


Dzięki ubraniom marki Columbia każda podróż w nieznane staje się przyjemniejsza i bezpieczniejsza. Wysoka jakość wykonania oraz zastosowane technologie stawiają firmę w ścisłej czołówce producentów odzieży outdoorowej. Chcesz sprawdzić, jak to jest przemierzać szlak razem z Columbią? Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego SneakerStudio.pl i sprawdź, co możesz w nim znaleźć! Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel