Crep - kosmetyki do obuwia

Ilość znalezionych produktów: 14

O tym, że każdy sneakerhead pragnie czerpać z życia garściami, wiemy nie od dziś. Wysokiej jakości buty osadzone w najnowszych trendach, modna stylizacja, innowacyjne gadżety… wszystko to wpływa na jakość życia. Chcąc jednak prezentować się jak najlepiej, należy pamiętać o pewnym szczególe, a mianowicie… właściwej pielęgnacji swojego obuwia! Z tego też względu, w wyniku niezliczonych badań, ogromnej liczby rozmyślań oraz studiowania potrzeb i wymagań sneakerheadów na całym globie, powstała marka Crep Protect.


Crep Protect – co to za marka?


O Crep Protect możemy mówić jak o rodzinie… a dokładniej – rodzinie środków czyszczących i impregnujących do butów oraz czapek. W skład tej familii wchodzą między innymi:

• spray impregnujący obuwie,

• ściereczki, które w łatwy i szybki sposób odświeżą buty,

• prawidła do butów,

• gumka do czyszczenia,

• zestawy złożone z kilku produktów.


Crep Protect – marka dla wymagających


Sneakerheadzi uwielbiają markę Crep Protect z kilku powodów. Jednym z najważniejszych jest fakt, iż środki te wyczyszczą każde zabrudzenie niezależnie od tego, z jakiego materiału obuwie jest wykonane. Preparaty do pielęgnacji obuwia Crep Protect produkowane są przy wykorzystaniu najnowszych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań, a dzięki temu wyróżniają się one kreatywnym oraz praktycznym podejściem do pielęgnacji obuwia. Doskonale sobie radzą z konserwacją nawet najbardziej zniszczonych butów. Nie wierzysz? W takim razie przekonaj się sam, że Crep Protect to marka stworzona z myślą o Tobie! W końcu jesteś sneakerheadem, prawda?

 

W naszej ofercie znajdziesz także: Kosmetyki do obuwia

 

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel