Doughnut - plecaki

Ilość znalezionych produktów: 24

Marka Doughnut powstała w 2007 roku, a jej założycielami byli dwaj studenci. Pochodzący z Hongkongu brand zasłynął dzięki produkcji wysokiej jakości plecaków, toreb i akcesoriów podróżnych, które można wykorzystać także do codziennego użytku.


Doughnut – funkcjonalność w zgodzie z nowoczesnym designem


Wielość dostępnych kolorystyk i fasonów sprawia, że bez trudu wybierzesz model plecaka pasujący zarówno do miejskiej dżungli, jak i do weekendowych czy wakacyjnych podróży. Oryginalne fasony pozwolą Ci wyróżnić się z tłumu i wyrazić swój styl. Starannie wykonane schowki pozwolą na okiełznanie chaosu wewnątrz plecaka. Wysokiej jakości materiały są odporne nawet na najbardziej wymagające warunki atmosferyczne, co sprawia, że produkty marki Doughnut są inwestycją na lata. Wodoodporny materiał Heavy Twill zapewnia nieprzemakalność, a skórzane wykończenia zostały wyprodukowane bez dodatków środków chemicznych. Plecak bez trudu utrzymasz w czystości i – wystarczy ściereczka nasączona wodą.


Wybór idealnego plecaka


Zanim zdecydujesz się na konkretny model plecaka, zastanów się, w jakich warunkach chcesz go użytkować. Jeśli jesteś miłośnikiem długich spacerów i potrzebujesz solidnego produktu pamiętaj, by zwrócić uwagę na trwałość materiału, podszycie, liczbę komór, schowków i klapę. Zadaj sobie pytanie, z czego najczęściej korzystasz w czasie wycieczek i po jakie przedmioty sięgasz najczęściej. Może jesteś fanem fotografii i uwielbiasz robić zdjęcia podczas podróży? A może nie możesz się obyć bez mapy w czasie eksploracji nowego terenu? Po przemyśleniu tej kwestii spójrz jeszcze raz na plecak i zastanów się, czy pozwoli Ci on na utrzymanie porządku i szybki dostęp do niezbędnych gadżetów. Kolejną kwestią wartą przemyślenia jest to, w jakich warunkach najczęściej spędzamy czas. Jeśli lubimy tereny „daleko od szosy”, przyda nam się większy plecak. Gdy jednak nasze wycieczki ograniczają się do cywilizowanych miejsc, w których mamy dostęp do sklepów czy schronisk, może niekoniecznie będzie nam potrzebny duży model.

 

W naszej ofercie znajdziesz także: Plecaki

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel