Hummel - buty i odzież

Ilość znalezionych produktów: 1

Hummel to założona w 1923 roku duńska marka obuwia i odzieży sportowej z głębokimi korzeniami w piłce nożnej i piłce ręcznej. Firma ta jest jedną z najstarszych, najbardziej oddanych drużynowych marek sportowych w branży, a kultowe znaki firmowe zawsze były symbolem wyjątkowego charakteru.


Hummel – wizja i styl marki


Wszystko, co tworzone jest w Hummel, zaczyna się i kończy sportem. Dotyczy to również różnych linii sportowych: Hummel Sport Style, Hummel Hive oraz wielu kolaboracji z markami modowymi oraz butikami. Popularna kolekcja dla dzieci koncentruje się również wokół odzieży sportowej - zaprojektowanej i wyprodukowanej w celu aktywnego spędzania czasu i ruchu na świeżym powietrzu. W Hummel widoczna jest determinacja, aby "ZMIENIĆ ŚWIAT PRZEZ SPORT". Założyciele i wszystkie osoby związane z brandem są skoncentrowane na jak najlepszym zarządzaniu i rozwoju Hummel jako firmy, aby więcej zasobów można było przeznaczyć na tworzenie pozytywnych zmian i wcielać je w życie.


Hummel – sport na pierwszym miejscu


Sport dla twórców tej marki to coś więcej niż aktywność fizyczna. Jest to uniwersalny język, z siłą pozwalającą wyeliminować różnice w polityce, kulturze, religii i wierzeniach. Przez lata wspierali wiele projektów, zespołów, klubów sportowych i wybitnych osobistości skupiających się na zmianie świata poprzez sport; zawsze mając nadzieję zbudować mosty i pomóc utorować drogę dla lepszego jutra. Miłość do sportu i wybór kreatywnych ludzi, którzy wskazują drogę dla wielkiej sprawy, przyświeca brandowi od początków istnienia.


Hummel – współczesne projekty


Marka powstała już w latach dwudziestych XX wieku, a jej wysokiej jakości produkty są doceniane po dziś dzień. Chociaż początkowo była skoncentrowana na projektowaniu butów dla piłkarzy ręcznych, to w 2007 roku powstała linia odzieży, skierowanej również dla amatorów sportu. Obecne propozycje Hummel trafiają także w gust osób poszukujących wygodnych i modnych ubrań, które wpisują się w trend odzieży streetwearowej. Bluzy czy sneakersy Hummel bez problemu możesz łączyć z casualowymi zestawieniami i zakładać je na wyjście ze znajomymi czy na miasto.

 

W naszej ofercie znajdziesz także: Buty i odzież męska Hummel

 

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel