Iceberg - odzież

Ilość znalezionych produktów: 71

Cenisz sobie oryginalność oraz nowatorskie podejście do mody? Jeśli nie masz jeszcze w szafie ciuchów marki Iceberg, szybko powinieneś to zmienić! Brand słynie z różnego rodzaju motywów, które konsekwentnie forsuje w streetwearze (trzeba dodać, że z dużym powodzeniem!). Przykładem mogą być motywy geometryczne, stylowe fasony oraz wysokojakościowe materiały, z których korzystają projektanci Iceberg. W naszym sklepie internetowym SneakerStudio.pl znajdziesz wiele różnego rodzaju ubrań tej znanej marki.

 


Shine like a star – o marce Iceberg


Firma Iceberg została założona w 1974 roku we Włoszech. Nie od dziś wiadomo, ze Włosi mają szczególną wrażliwość na modę – co widać w każdym projekcie brandu. Zaskakuje formą, stylistyką swoich projektów po dziś dzień. Nieważne, czy wybierzesz zwykły blue jeans, czy kolorowy t-shirt z geometrycznymi wzorami – zawsze będziesz lśnił jak gwiazda. I to nie byle jaka! Brand Iceberg jest chętnie wybierany przez prawdziwe gwiazdy dużego oraz małego ekranu, a także boiska do piłki nożnej, czy sceny. W projektach włoskiej marki chodzą takie osoby jak David Beckham, Pamela Anderson czy Paris Hilton. Sam widzisz, że Iceberg przełamuje schematy i łączy wielu tak różnych od siebie ludzi. To wszystko za sprawą doskonałego designu, który łączy się z wygodą – tak bardzo pożądaną nawet przez ludzi showbiznesu.


Sprawdź ubrania Iceberg w naszym sklepie SneakerStudio


Twoją szafą już od dawna rządzi nieoczywistość? Jeśli tak, to zapoznaj się z asortymentem marki Iceberg dostępnym w naszym sklepie internetowym SneakerStudio.pl. Dzięki ciuchom tej marki podkręcisz swoją stylówkę! Sprawdź w jakiej bluzie, koszulce czy spodniach będziesz czuł się naprawdę komfortowo.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel