KangaROOS - buty

Ilość znalezionych produktów: 24

KangaROOS to bardzo popularna, amerykańska marka obuwnicza – znana w ponad 30 krajach na świecie. Ich produkty wyróżniają się przede wszystkim innowacyjną technologią, która idzie w parze z unikatowym designem. Marka zawsze stawiała na własne projekty i wiele z nich zrealizowała. Na naszej stronie internetowej SneakerStudio.pl znajdziesz różnego rodzaju modele obuwia brandu KangaROOS. Sprawdź!

 


Początek butów z kieszonkami – historia marki KangaROOS


Firma KangaROOS została założona przez architekta i fana długodystansowych biegów Boba Gamma. W 1979 roku, podczas jednego z treningów, uświadomił sobie, że nie ma gdzie włożyć kluczy do domu oraz drobnych na wodę – musi je trzymać w ręce lub zabierać ze sobą niewygodny plecak czy saszetkę. Zaprojektował więc buty ze specjalną kieszonką, w której mógł zmieścić wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. Bob swój pomysł przekuł w rzeczywisty, wciąż rozwijający się biznes. Marka KangaROOS wiodła prym w Stanach Zjednoczonych w latach 80-tych o 90-tych. Towarzyszyły nawet drużynie narodowej na Igrzyskach Olimpijskich w Barcelonie w 1992 roku. Buty od kangura wyróżniają się innowacyjnymi technologiami – między innymi tą o nazwie Dynacoil, która jest testowana również przez NASA.


Obuwie firmy KangaROOS znajdziesz na naszej stronie SneakerStudio.pl


Szukasz wytrzymałych butów sportowych o ciekawym designie? Sprawdź modele KangaROOS, które są dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego SneakerStudio.pl. Mogą zaskoczyć Cię nie tylko swoją trwałością, ale także innowacyjnymi technologiami zapewniającymi wyjątkową wygodę podczas chodzenia – nie tylko po miejskich ulicach, ale także na nierównym, wymagającym terenie.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel