KAPPA

Wieloletnia tradycja marki Kappa® jest niewyczerpanym źródłem inspiracji dla współczesnego stylu życia. Kolekcje total look powstają w wyniku ponownego poznania stylów, które sprawiły, że historia marki jest w stanie dotrzeć i uchwycić różne kultury i osiągnięcia naszych czasów. Kappa® Authentic to klasyk, który ciągle się zmienia i wyznacza trendy. Autentyczny duch sportu przenika do stylu życia.


Kappa – wieloletnia tradycja i sportowe korzenie


Obecność w logo firmy zarówno kobiety i mężczyzny najdobitniej świadczy o tym, że od początków marce Kappa przyświecała odpowiedź na potrzeby obu płci. Historycznie Kappa powstała w Turynie. Na początku jej założyciele byli skoncentrowani na projektowaniu skarpet i bielizny - dopiero po latach znacznie rozbudowali swój asortyment. Była to bardzo dobra decyzja, bowiem o firmie zaczęło być głośno i odniosła spory sukces na rynku marek sportowych. Przełom w historii firmy nastąpił w latach siedemdziesiątych, kiedy to Kappa wypuściła kolekcję obuwia sportowego. O tym przełomie najlepiej świadczą fakty, bowiem obuwie tego włoskiego brandu pojawiło się na Igrzyskach Olimpijskich w Los Angeles i Seulu. Oprócz tego Kappa była sponsorem reprezentacji Włoch podczas mistrzostw świata.


Kappa – stylowo każdego dnia


Patrząc na propozycje modowe tej popularnej marki, na pierwszy rzut oka widoczna jest ich ponadczasowość i uniwersalne rozwiązania, które zapewniają jej długowieczność. Dostęp do szerokiej gamy zarówno odzieży, jak i obuwia, sprawia, że możesz stworzyć niebanalną stylizację nie tylko na siłownię czy wszelkie aktywności na świeżym powietrzu, ale i do noszenia na co dzień. Wygodne koszulki z nadrukami lub bez, spodnie, akcesoria i kurtki zostały stworzone z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Projektanci brandu nawiązują do światowych trendów, co sprawia, że łączy on klasyczne rozwiązania z duchem nowoczesności. Dynamiczne i ceniące swobodę osoby kompletują garderobę właśnie w oparciu o tę markę!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel