Champion x Wood Wood - odzież

Ilość znalezionych produktów: 4

W świecie mody nie istnieją żadne ograniczenia. Poszukując perfekcji i świeżych koncepcji, producenci konkurencyjnych marek decydują się niejednokrotnie łączyć siły. Tak parokrotnie bywało w przypadku dwóch wyjątkowych brandów – Champion i Wood Wood. To, co najlepsze w odzieży amerykańskiego giganta, spięto z tym, co wyróżnia duńską firmę na rynku modowym. W taki sposób powstały produkty przeznaczone dla najbardziej wymagających użytkowników. Dowiedz się o nich czegoś więcej!


Najnowsze kolekcje Champion x Wood Wood w SneakerStudio


W naszym sklepie znajdziesz casualową odzież męską, nad którą współpracowali projektanci marki Champion oraz Wood Wood. Dostępna w SneakerStudio kolekcja wyróżnia się zauważalnymi motywami marynistycznymi, ale przede wszystkim nawiązaniami do baseballu oraz boksu. W koszulkach i bluzach Champion x Wood Wood sportowy styl amerykańskiego brandu spotyka się ze streetwaerowymi motywami duńskiej marki. Charakterystyczne dla kopenhaskiego producenta połączenia kolorów doskonale współgrają z casualowymi krojami Championa.


Czym wyróżnia się odzież z kolekcji Champion x Wood Wood? To ubrania utrzymane w atrakcyjnym kontraście bieli z czernią, szmaragdem i odcieniami szarości. To także nieoczywisty motyw przewodni – w dostępnej u nas serii zauważysz, że nadruk na koszulkach i bluzach to tak naprawdę motyw metki z instrukcją prania, powiększony i przeniesiony na grafikę przewodnią. Utrzymane w minimalistycznym stylu T-shirty, longsleeve’y i bluzy z kapturem zadowolą każdego fana streetwaeru.


Mariaż sportowego Championa i hipsterskiego Wood Wood


Champion to amerykańska marka z długoletnią tradycją. Jej odzież była używana zarówno na sportowych arenach, jak i w wojsku. To najlepiej pokazuje, jak dużym uznaniem się cieszy. Jej popularność prędko przekroczyła granice Stanów Zjednoczonych i rozlała się na cały świat. Połączenie jakości i estetyki zjednało jej licznych zwolenników również w Polsce.


Takiego poziomu rozpoznawalności nie osiągnął jeszcze duński Wood Wood. To niszowa marka pochodząca z najmodniejszej dzielnicy Kopenhagi, Nørrebro, stopniowo zdobywająca rozgłos w całej Europie. Jej korzenie sięgają początku tego tysiąclecia, lecz inspiracje pochodzą z jeszcze wcześniejszego okresu – szalonych lat 90. Styl odzieży Wood Wood nawiązuje do popularnych wówczas graffiti i z powodzeniem łączy casualowy minimalizm ze sportowym duchem oraz lokalną modą.


Łatwo zauważyć, że Champion i Wood Wood są wprost dla siebie stworzone. Atrakcyjne efekty tej współpracy znajdziesz w naszym asortymencie.

 

W naszej ofercie znajdziesz także: Odzież męska Champion x Wood Wood

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel