Makia - odzież

Ilość znalezionych produktów: 28

Makia to skandynawska marka, której założyciele pochodzą z roboczej dzielnicy Helsinek. Łącząc w sobie nowoczesne projekty z motywami odzieży, którą przed laty nosili Finowie, stanowi oryginalną propozycję dla mężczyzn w każdym wieku. Firma ta funkcjonuje na rynku od 2001 roku. Makia to brand mieszczący się u bram Arktyki, a więc nikogo nie dziwi fakt, iż casualowe ubrania tej marki powstają w duchu fińskiej prostoty. W ofercie SneakerStudio znajdują się praktyczne i bezpretensjonalne koszulki, bluzy, koszule oraz czapki. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi produktami!

 

Makia – fińska prostota odzieży z tradycją

 

Każdy produkt dostępny w tej kategorii jest odzwierciedleniem wartości, które ludzie mieszkający na terenie Skandynawii cenili przez wieki, ponieważ pozwalały im one przetrwać surowy klimat, zachowując tym samym zdrowy i witalny wygląd. Ogromna popularność tego brandu wiąże się nie tylko z ciekawym designem, ale również z funkcjonalnością oraz wysoką jakością. Makia to uczciwa marka, która zaspokaja konkretne potrzeby estetyczne każdego mężczyzny. Każdy z oferowanych projektów jest wytrzymały, a ponadto sprawdzi się nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Stylowo, pewnie i z klasą. Dokładnie taka jest Makia - casualowa marka dla prawdziwego mężczyzny!

 

W naszej ofercie znajdziesz także: Odzież męska Makia | Odzież damska Makia

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel