Napapijri - odzież

Ilość znalezionych produktów: 90

Marka Napapijri powstała w 1987 roku we włoskim mieście Aosta. Jej tajemnicza i intrygująco brzmiąca nazwa, odnosi się do fińskiego określenia Koła Podbiegunowego. Pierwsze projekty tej marki, czyli słynna torba Bering Bag oraz kurtka Skidoo (lekka i nieprzemakalna, a przy tym zapewniająca komfort podczas ekstremalnych wypraw) bardzo szybko stały się hitem, a tym samym utorowały brandowi drogę do serc miłośników outdooru.


Napapijri – wizja i korzenie marki 

 

Zgodnie z ideami marki, życie to nieustanna podróż od bieguna do bieguna, gwarantująca człowiekowi ciągły rozwój. Mówiąc o rozwoju, twórcy wskazują tu na projektowanie odzieży, która ma być nie tylko funkcjonalna i komfortowa, ale również zgodna z obowiązującymi trendami. Wysoka jakość materiałów oraz staranne wykonanie każdego projektu, mają zapewnić miłośnikom podróży i ekstremalnych eskapad wygodę na najwyższym poziomie (nawet podczas najbardziej szalonych wypraw). Napapijri dociera przede wszystkim do odważnych i ceniących wyzwania osób, które od odzieży oczekują swobody i idealnej symbiozy z ich ciałem. Inspiracją dla marki byli podróżnicy oraz prawdziwi odkrywcy w tym m.in. Vitus Bering. Fascynacja krajobrazem biegunów, a zarazem chęć pozostania na topie przełożyły się na powstanie tak ważnych produktów marki Napapijri, jak kurtki Skidoo oraz Rainforest.

 

Napapijri – współczesne rozwiązania

 

Napapijri to marka skierowana nie tylko do aktywnych i lubujących się w ekstremalnych rozrywkach osób. Nowe kolekcje są przeznaczone również dla wszystkich tych, którzy poszukują oryginalnych i nieszablonowych ubrań do codziennego noszenia. Niezawodność kurtek w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych wynika z zastosowania nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych - ‘Thermo Fibre’. Sportowy duch projektów Napapijri idzie w parze z ich casualowym stylem, co zapewnia brandowi wysoką pozycję wśród topowych producentów ubrań outdoorowych. Za stworzeniem marki stoi surowy klimat podbiegunowy, dlatego trudno się dziwić, że jest ona szczególnie aprobowana przez zdobywców, podróżników i wszystkich tych, którzy podążają w nieznane.

 

W naszej ofercie znajdziesz także: Odzież męska Napapijri | Odzież damska Napapijri

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel