Penfield - odzież

Ilość znalezionych produktów: 18

Penfield jest amerykańską marką odzieżową, która tworzy ubrania dla ,, wolnych duchów” – tych czujących się najlepiej na łonie natury czy otwartej przestrzeni. Dzięki swojej zaawansowanej technologii szycia z wysokojakościowych, trwałych materiałów zdobyli serca osób z niejednego kraju. Zobacz, jakie ciuchy brandu Penfield znajdziesz na naszej stronie internetowej SneakerStudio.pl.

 


Dla tych, którzy uwielbiają przestrzeń – historia marki Penfield


Firmę Penfield założył Harvey Gross w 1975 roku w Hudson, Massachusetts. Dostrzegł potencjał w produkcji i sprzedaży puchowej odzieży wierzchniej – a że miał smykałkę do interesów, postanowił swoje przeczucia przekuć w realnie istniejący biznes. Harvey kupił najpierw stary zakład włókienniczy i przekształcił go w fabrykę, która opierała się na skomplikowanych, nowoczesnych technikach produkcyjnych – wymaganych podczas produkcji ubrań izolowanych puchem. Wraz z wytrzymałością oraz praktycznością ciuchów szła w parze estetyka. Właśnie dlatego marka Penfield rozpoczęła masowy eksport swoich produktów – w 1979 roku, cztery lata po wyprodukowaniu pierwszej koszulki.


Ubrania marki Penfield znajdziesz w sklepie SneakerStudio.pl


Uwielbiasz otwartą przestrzeń oraz naturę, której nie przytłaczają betonowe miasta? Na naszej stronie internetowej SneakerStudio.pl znajdziesz wiele różnego rodzaju ciuchów brandu Penfield – to idealny zestaw ubrań na weekendowy wypad. Oferujemy między innymi kurtki, koszulki, bluzy oraz czapki. Zaufaj nowoczesnej technologii i podkręć swoją streetwearową stylówkę – wybierz markę Penfield.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel