Prosto. - odzież

Ilość znalezionych produktów: 2

Prosto to polska marka wywodząca się z kultury hip-hopu. Jej założyciel zajmuje się produkcją odzieży streetwearowej, podobnie jak wiele innych brandów o takich korzeniach. Właścicielem Prosto jest raper Wojciech Sosnowski, szerzej znany pod pseudonimem - Sokół. Swoją działalność rozpoczął jeszcze w 1996 roku. Popularność zyskał, tworząc zespół WWO, a także za sprawą ZIP Składu, którego był częścią. Twórczość Sokoła była wielokrotnie doceniana. Raper współpracował z wieloma talentami z branży, a byli to m.in. Tede, O.S.T.R. czy Marysia Starosta. Chcesz się przekonać czy Sokół ma podobny talent do projektowania ubrań, co do rapowania długich, skomplikowanych wersów? Sprawdź, co proponuje jego marka Prosto!

 


Prosto – marka nie tylko dla fanów hip-hopu


Na samym początku Sokół planował stworzyć linię ubrań dla fanów oraz odbiorców jego muzyki. Bardzo szybko okazało się, że Prosto zyskuje oszałamiającą popularność i trafia nie tylko do osób z kręgu hip-hopu, ale również do społeczności spoza niego. Odzież sygnowana logiem Prosto wyróżnia się przede wszystkim luźnym i miejskim stylem, który wpisuje się w nurt mody ulicznej. Nie ulega wątpliwości, że brand jest doskonałym uzupełnieniem dotychczasowej kariery Sokoła. Nad każdym z projektów czuwają specjaliści, którzy dbają o to, by jakość wykorzystanego materiału była tak samo dobra, jak muzyka rapera.


Prosto w sklepie SneakerStudio.pl


W ofercie sklepu internetowego SneakerStudio.pl dostępne są T-shirty i bluzy, które doskonale wpisują się w najnowsze trendy kultury miejskiej oraz mody ulicznej. Przekonaj się sam, że streetwear jest najlepszym wyborem dla Ciebie! Zapraszamy do zapoznania się z kategorią pełną inspirujących, modnych projektów Sokoła.

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel