Red Wing - buty i środki do pielęgnacji

Ilość znalezionych produktów: 23

Red Wing jest amerykańską marką obuwniczą, która kompleksowo podchodzi do produkcji swoich produktów. Posiadają własną fabrykę skór, przez co ich buty zawsze cechuje wysoka jakość. Marka jest bardzo przywiązana do tradycji oraz swoich pierwszych projektów – modele zaprojektowane w latach 20. oraz 70. są podstawą do tworzenia coraz to nowych wariantów butów Red Wing. W naszym sklepie internetowym SneakerStudio.pl znajdziesz wiele różnego rodzaju produktów brandu Red Wing. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

 


Tradycja przede wszystkim – o historii marki Red Wing


Markę Red Wing założył Charles Beckman – człowiek z wizją, który chciał ułatwić pracę robotnikom na budowach. Właśnie dlatego postanowił wykonać dla nich wyjątkowo trwałe, a przede wszystkim wygodne obuwie robocze – dzięki nowej parze butów robotnik miał pracować efektywniej. Beckmanowi nie można odmówić odwagi i wyobraźni – na swój rewolucyjny pomysł wpadł w 1905 roku, kiedy nie myślano zbytnio o komforcie pracowników oraz szeroko pojętym BHP w miejscu zatrudnienia. Na początku uszył buty dla górników, następnie farmerów i drwali. W Stanach Zjednoczonych pokochano jego obuwie, co pozwoliło mu rozwijać biznes na rynkach zagranicznych. Od tamtej pory minęło sporo czasu, a marka Red Wing ciągle czerpie ze swoich korzeni, aby sprzedawać buty najwyższej jakości. Już nie tylko osobom pracującym fizycznie, ale także klientom rozsianym na całym świecie.


Zainteresowany marką Red Wing? Sprawdź asortyment SneakerStudio.pl


Szukasz butów do zadań specjalnych, które dotrzymają Ci kroku w każdej sytuacji? Sprawdź asortyment naszego sklepu internetowego SnekaerStudio.pl, w którym znajdziesz niezniszczalne obuwie Red Wing. Serdecznie zapraszamy!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel