Rick Owens - buty, odzież i akcesoria

Ilość znalezionych produktów: 59

 

Rick Owens jest bezkompromisowym projektantem mody – jego projekty wyróżniają się na tle innych popularnych kreatorów stylu. Owens stawia na niebanalność, przełamuje schematy, jego ubrania mają buntowniczy charakter. Dzięki temu wpisał się w łaski osób, które uwielbiają streetwear. Kontrowersyjność nie jest jednak jedyną bronią w jego utalentowanych rękach. Projekty Owensa charakteryzują się także sporą uniwersalnością – dzięki czemu zdołasz połączyć ciuchy projektanta ze swoimi klasycznymi basicami. Zobacz jakie ciuchy od Ricka Owensa znajdziesz w naszym sklepie internetowym SneakerStudio.pl.

 


Trudne dobrego początki – krótka historia projektanta Ricka Owensa


Rick Owens urodził się w Stanach Zjednoczonych. Dorastał w niewielkim mieście w Kalifornii – miał trudne dzieciństwo, co bardzo mocno wyrażał w swoich projektach. Było tam widać agresję i gniew. Na szczęście swoje złe emocje udało mu się przekuć w sukces. Po przeprowadzce do Los Angeles zaczął interesować się modą, tworzyć pierwsze projekty oraz wprowadzać je do sprzedaży. Aż w końcu ustrzeliła go strzała amora – a konkretnie Michele Lamy. Opracowali razem markę odzieżową, a ich związek był – tak jak ich praca – pełen rock’n’rollowych chwil. Rick Owens zaczął być rozpoznawalny, gdy rozniosła się wieść o tym, że sama Anna Wintour pomogła mu zorganizować pierwszy pokaz mody.


Zadziorne projekty Ricka Owensa znajdziesz w sklepie internetowym SneakerStudio.pl


Jeśli podoba Ci się buntowniczy styl Ricka Owensa, wzbogać swoją garderobę o kilka ciuchów, które wyszły spod jego ręki. Markowe ubrania amerykańskiego projektanta znajdziesz w naszym sklepie internetowym SneakerStudio.pl. Skorzystaj z okazji!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel