Sneaker Freaker - magazyn

Ilość znalezionych produktów: 1

Sneaker Freaker jest magazynem dla sneakersowych freaków. Występuje w wersji offline oraz online. Czasopismo tworzą ludzie z pasją, którzy o butach sportowych wiedza chyba wszystko, a i tak chcą sięgać jeszcze wyżej i wyżej. Potwierdza to pozycja wydawanej gazety oraz strony internetowej.

 


Środowisko branżowe ochrzciło Sneaker Freaker prawdziwą biblią dla sneakerheadów. Magazyn ukazuje się w 35 różnych krajach na całym świecie jedynie 3 razy w ciągu roku w nakładzie 30 tysięcy egzemplarzy. Redakcja ma na koncie także wydanie ilustrowanej książki pod tytułem ,,The Ultimate Sneaker Book” – to zwieńczenie 15-letniej działalności Sneaker Freaker. Tytuł zawiera nigdzie wcześniej niepublikowane historie oraz kulisy z projektowania oraz produkcji najpopularniejszych modeli sneakersów – między innymi Yeezy czy Air Force.


Z miłości do butów – o historii czasopisma Sneaker Freaker


Sneaker Freaker powstał z inicjatywy Simona Wooda, który nie spodziewał się aż takiego sukcesu swojej gazety. Jedyne co chciał zyskać to unikalny wpis do CV (potrzebował go, aby zdobyć swoją wymarzoną posadę) oraz nową parę butów sportowych (Simon jest ich wielkim fanem, a rozkręcenie magazynu o sneakersach miało pozwolić mu na zdobywanie nowych, modnych modeli całkiem za darmo). Te prozaiczne powody dały mu jednak o wiele więcej – międzynarodowe uznanie, poczytny tytuł Sneaker Freaker oraz mnóstwo zainspirowanych jego działalnością ludzi.


Na SneakerStudio.pl znajdziesz papierowe wydanie magazynu Sneaker Freaker


Jeśli jesteś ciekawy co skrywa w sobie najnowsze wydanie magazynu Sneaker Freaker, zamów go za pośrednictwem naszego sklepu internetowego SneakerStudio.pl. Twoje zamówienie zrealizujemy tak szybko, jak to tylko możliwe!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel