Secrid - portfele

Ilość znalezionych produktów: 97
12

Secrid to marka produkowana w holandii, która zrewolucjonizowała rynek swoimi wyrobami. Mamy tu na myśli portfele, które okazały się strażnikami kart płatniczych. Secrid to portfel skierowany do osób, które nie używają gotówki wcale lub robią to bardzo sporadycznie. Jeżeli jesteś absolutnym fanem kart płatniczych i nosisz przy sobie maksymalnie kilka banknotów, jest to model stworzony właśnie dla Ciebie.


Bezpieczeństwo ponad wszystko, czyli o fenomenie portfeli Secrid

 

Wykonane z wysokiej jakości materiałów, z wykorzystaniem unikalnych technik rzemieślniczych produkty marki Secrid całkowicie zmieniły pojęcie bezpieczeństwa w kwestii portfeli. Wszystko to dzięki innowacyjnemu systemowi zapięcia Cardprotector, pomagającemu odnaleźć kartę płatniczą tylko jednym ruchem. Każdy portfel tej marki jest wyposażony w bardzo cienkie aluminiowe etui Cardprotector, które chroni karty kredytowe oraz bankowe przed zagięciem oraz złamaniem. Najważniejszą kwestią w przypadku portfeli Secrid jest jednak fakt, iż wspomniany wcześniej system Cardprotector chroni karty przed niepożądanym skanowaniem.

 

Secrid Miniwallet

 

W ofercie SneakerStudio dostępne są różne modele portfeli marki Secrid. Na szczególną uwagę zasługuje jednak Secrid Miniwallet – model miniaturowy o wadze 72g, który bez problemu zmieści się w bardzo małej kieszeni. Zewnętrzna część tego portfela wykonana jest z eleganckiej i przyjemnej w dotyku skóry wysokiej jakości. Otwierając ten model, widzimy jedynie dwie kieszonki, w których możemy schować maksymalnie dwie karty kredytowe. Nie przeszkadza to jednak obecności specjalnej zakładki na banknoty, w której uda się pomieścić ok. 5-7 banknotów. Praktycznie, funkcjonalnie i stylowo. Z perspektywy Secrid dokładnie tak powinien wyglądać świat!

 

W naszej ofercie znajdziesz także: Portfele

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel