UGG - buty

Ilość znalezionych produktów: 23

Buty damskie UGG

 

Marka UGG powstała w słonecznej Kalifornii, choć sam pomysł na ten brand narodził się w Australii. Mimo że oba te miejsca nie są kojarzone z mrozami, niską temperaturą oraz śniegiem, to buty dostępne w ofercie SneakerStudio doskonale wpisują się w zimowy krajobraz. Przez wiele lat obuwie UGG było postrzegane za nieurodziwe. Nie zniechęciło to jednak większości kobiet do zapoznania się z jego zaletami, a tych jak powszechnie wiadomo, jest bardzo dużo.


UGG w wielkim mieście

 

Początki UGG sięgają 1978 roku, kiedy to surfer Brian Smith poszukiwał sposobu na to, by zachować ciepłe stopy między falami. To właśnie wtedy narodził się pomysł na stworzenie tego typu obuwia. Za sprawą Smitha buty UGG stały się popularnym rozwiązaniem na zawodach dla surferów, co z kolei pomogło popularyzacji tego modelu poza Australią i Nową Zelandią. Obecnie buty UGG uwielbiają największe hollywoodzkie gwiazdy takie jak Sienna Miller, Blake Lively, czy też Gwyneth Paltrow. W czym tkwi sekret obuwia, które jeszcze do niedawna wizualnie budziło niechęć? Zalet jest mnóstwo, a do najważniejszych zaliczamy następujące fakty:

· Są mrozoodporne.

· Nie przepuszczają wilgoci do wewnątrz.

· Posiadają podwójną wkładkę, która zapewnia termoizolację.

· Są bardzo ciepłe ze względu na obecność garbowanej owczej skóry wywróconej włosiem do środka.

· Posiadają antypoślizgową podeszwę.

W ofercie SneakerStudio dostępne są modele takie jak UGG Bailey Button II, UGG Classic Short II oraz UGG Classic Mini II. Każdy z tych modeli będzie się doskonale komponował z odzieżą oraz akcesoriami sneakerheadów. Zapraszamy do dokładnego zapoznania się ofertą!

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona ta korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej
Ok, rozumiem
pixel